Secretariat/Anunțuri : 0349883199 || Redacție : 0349883144 || E-mail: anunt.olttv@yahoo.ro / office@olttv.ro
Anunturi OLTTV
Inchide anunt

SC angajează și califică la locul de muncă:

- operatori / turnători pe mașini automate de turnare piese;

- turnători piese aluminiu semiautomate;

- șlefuitori / ajustori piese;

- ingineri producție piese turnate.

Oferim salarii motivante.

CV-urile se depun la sediul firmei din Slatina, str. Grigore Alexandrescu, nr. 17C.

Relații la telefon: 0744512655

Angajăm lucrător lemn stratificat.

Angajăm persoane dedicate și pasionate de prelucrarea lemnului, muncitori calificați și necalificați, pentru atelier de tâmplărie. Beneficii: posibilitatea de a lucra la proiecte interesante și variate; oportunități de dezvoltare profesională și personală. Salariul garantat: 800-1000 euro net / lună / se negociaza în funcție de experianță și performanțe.
Relații la telefon: 0786406333

SC angajează responsabil aprovizionare.

Responsabilități: preluarea comenzilor, solicitarea și analizarea cererilor de ofertă, negocierea prețurilor de achiziție, condițiilor și termenelor de livrare, lansarea comenzilor de materiale.

Pachet salarial 800-1000 euro net / lună.

Relații la telefon: 0786406333 / 0371169013

CV-urile se trimit la adresa : office@rasub.ro

SC OLT LIBRIS SA Slatina angajează vânzător /gestionar.

SC OLT LIBRIS SA Slatina angajează pe postul de vânzător /gestionar o persoană pentru Librăria " Eugen Ionescu" din Slatina, str. Ecaterina Teodoroiu, nr. 2, bl. V23, parter, jud. Olt. Interviul are loc la data de 31.07.2024, ora 13ºº, la sediul librăriei, la adresa menționată mai sus. Relații la telefon: 0249434511, de luni până vineri, între orele 7³º-15³º.

Angajăm: inginer construcții; personal departament tehnic – Doclib - licitații; mecanic întreținere stație de asfalt; șoferi autobetonieră / basculantă;deservent finisor / buldoexcavator / încărcător frontal; muncitori necalificați.

 CV-urile se trimit pe adresa: office@padrino.ro Relații la telefon: 0722664095

SC angajează:

- lucrător comercial;
- consilier vânzări;
- frizer canin;
- medic veterinar;
- asistent / tehnician veterinar.
CV-urile se trimit pe adresa de e-mail: serviciul.resurse-umane@niego.ro
Relații la telefon: 0727023553

Angajăm absolvent al Facultății de Construcții sau al Facultății de Arhitectură.

Societate de construcții cautăm să ne extindem echipa cu un nou membru pentru departamentul tehnic în vederea întocmirii documentației de ofertare, a situațiilor de plata și a cererilor de ofertă.
Dacă ești proaspăt absolvent al Facultății de Construcții sau al Facultății de Arhitectură, fără experiență, dar dispus sa înveți și cu motivație de lucru, te așteptăm să faci parte dintr-o echipa tânără și dinamică.
Relații la telefon: 0745663679
E-mail: smartbillcontab@yahoo.com

- gestionar produse panificație, salariu 3500 lei;
- muncitori calificați și necalificați în domeniul panificației cu salariu începând de la 3.000 lei net;
- șofer livrator, salariu net 3.800 lei;
- vânzător produse panificație.
Relații la telefon: 0723359789