Meciurile oficiale ale echipei de handbal CSM Slatina, din anul competițional 2023-2024, s-au încheiat. Echipa locală a avut un parcurs impecabil, înregistrând numai victorii. Pentru acest început de campionat din eșalonul secund de handbal, Atilla Horvath se declară mulțumit.
În continuare, tehnicianul slătinean speră ca elevele sale să ofere suporterilor, meciuri spectaculoase.
De mâine, sala LPS din Slatina va găzdui un eveniment de excepție, la care echipa de handbal a CSM se pregătește să intre în competiție, în cel mai puternic turneu al iernii. Prețul unui bilet este de 10 lei, iar posesorii de abonamente au acces gratuit și își păstrează locul, spun oficialii clubului slătinean.
Programul turneului:
●𝟳 𝗱𝗲𝗰𝗲𝗺𝗯𝗿𝗶𝗲, 𝗼𝗿𝗮 𝟭𝟵:𝟬𝟬 - 𝗖𝗦𝗠 𝗦𝗟𝗔𝗧𝗜𝗡𝗔 𝘃𝘀 𝗛𝗖 𝗭𝗔𝗟Ă𝗨;
●𝟴 𝗱𝗲𝗰𝗲𝗺𝗯𝗿𝗶𝗲, 𝗼𝗿𝗮 𝟭𝟵:𝟬𝟬 - 𝗖𝗦𝗠 𝗦𝗟𝗔𝗧𝗜𝗡𝗔 𝘃𝘀 𝗕É𝗞É𝗦𝗖𝗦𝗔𝗕𝗔𝗜 𝗙;
●𝟵 𝗱𝗲𝗰𝗲𝗺𝗯𝗿𝗶𝗲, 𝗼𝗿𝗮 𝟭𝟮:𝟬𝟬 - 𝗖𝗦𝗠 𝗦𝗟𝗔𝗧𝗜𝗡𝗔 𝘃𝘀 Ș𝗧𝗜𝗜𝗡Ț𝗔 𝗕𝗨𝗖𝗨𝗥𝗘Ș𝗧𝗜;