Secretariat/Anunțuri : 0349883199 || Redacție : 0349883144 || E-mail: anunt.olttv@yahoo.ro / office@olttv.ro
Amical│CSA Steaua Bucureşti-CSM Slatina: 3-2
20.11.2023
Autor articol: Simona Andrei
Vizualizari: 152

În week-end, gruparea de fotbal CSM Slatina a susținut un meci de verificare în compania formației CSA Steaua București. Meciul s-a încheiat cu victoria gazdelor, scor 3 la 2, fiind un test util pentru slătineni.


Deși campionatul a fost temporar suspendat, în week-end, echipa CSM Slatina a avut o confruntare amicală, în deplasare, împotriva celor de la CSA Steaua București. După minutele regulamentare de joc, scorul a fost 3 la 2.

”Cum campionatul este întrerupt, ca urmare a acțiunilor echipelor naționale, echipa noastră a susținut un joc amical, în deplasare, în compania celor de la CSA Steaua București, încheiat cu victoria adversarilor, scor 3-2 (1-1).
Golurile echipei noastre au fost marcate de Cătălin Doman (minutul 19-penalty) și Ciocâlteu (minutul 56). Tehnicianul Daniel Oprescu a utilizat toți jucătorii aflați la dispoziție, cu excepția lui Matei, Raphael Stănescu și Mihai Ion, care au susținut antrenament”, au transmis pe Facebook, oficialii clubului slătinean.


Sâmbătă, 25 noiembrie, de la ora 11:00, CSM Slatina va juca, în deplasare, cu Csikszereda Miercurea Ciuc.
 

DIN ACEEASI CATEGORIE
Program OLTTV

L M M J V S D


* Publicitatea este difuzata in timpul talk-show-urilor (ora 20:20), stirilor (ora 19:30) și între emisiuni.

Slatina 650
OLTTV LIVE