Secretariat/Anunțuri : 0349883199 || Redacție : 0349883144 || E-mail: anunt.olttv@yahoo.ro / office@olttv.ro
Superlativele Slatinei, la Gala Laureaților
23.01.2023
Autor articol: Miruna Ivan
Vizualizari: 511

A fost o seară de gală, cu personalități importante ale orașului nostru și momente inedite de spectacol. Primăria Municipiului Slatina a premiat, în cadrul Galei Superlativelor, oamenii care au adus faimă orașului nostru.


 Gala Superlativelor a adunat pe scena Centrului Cultural „Eugen Ionescu” cele mai mari personalități ale anului în știință, cultură și sport. A fost o seară magică, în care a fost celebrat fiecare slătinean care a contribuit la dezvoltarea orașului nostru. După premiere, a urmat un spectacol inedit al trupei Ad Libitum Voices. La gală a fost prezent și primarul Emil Moț.
Astfel, seria manifestărilor dedicate atestării documentare a Slatinei s-a încheiat, iar pentru anul viitor, organizatorii pregătesc noi surprize.
Primăria Municipiului Slatina premiază, an de an, valorile orașului nostru și are grijă ca performanța să fie răsplătită.

DIN ACEEASI CATEGORIE
Program OLTTV

L M M J V S D


* Publicitatea este difuzata in timpul talk-show-urilor (ora 20:20), stirilor (ora 19:30) și între emisiuni.

Slatina 650
OLTTV LIVE